10 / 10
از 1 کاربر

شستشوی نمای ساختمان در شرق تهران

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان در شرق تهران

اولین قدم برای شستشوی نمای ساختمان در شرق تهران انتخاب مناسب ترین شیوه برای شست و شوی نمای ساختمان تان است . برای تحقق این مهم با مشاوران نماروز تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن اقدام به بازدید از پروژه کرده و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهند .

از موارد حائز اهمیت در شستشوی نمای ساختمان در شرق تهران میتوان به جنس مصالح به کار رفته در نمای ساختمان، اهمیت تفاوت در میزان آلودگی و میزان آلاینده های شهری در نقاط مختلف شهر، اشاره کرد . برای شستشوی نمای ساختمان در شرق تهران در نظر داشته باشید که بیشترین بازده و عمرمفید شست و شوی نمای ساختمان ، با توجه به جنس مصالح نیز متفاوت است، برای مثال عمر مفید شستشوی نمای ساختمانی از جنس کامپوزیت شش الی دوازده ماه است در حالی که بازه زمانی مناسب جهت شستشوی نمای ساختمان درشرق تهران در ساختمانی که نمای آجری دارد چیزی مابین 12 الی 24 ماه است .

در نظر داشته باشید که عملیات شستشوی نمای ساختمان در شرق تهران باید در بازه زمانی مناسب انجام شود که در غیر این صورت انباشته شدن آلودگی ها به روی نمای ساختمان موجب سخت تر شدن عملیات شست و شوی نمای ساختمان شده و زمان بیشتری صرف اتمام پروژه خواهد شد .

در هنگام شستشوی نمای ساختمان در شرق تهران در بازه زمانی مناسب، دیگر نیازی به کمک گرفتن از مواد شیمیایی  جهت انجام عملیات نماشویی نیست و شستن نما با آب کفایت میکند . برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید صفحه شستشوی نمای ساختمان را مطالعه کنید .

 

شستشوی نمای ساختمان در شرق تهران با استفاده از طناب

پس از تشخیص میزان آلودگی ساختمان، باید به فکر استفاده از شیوه ای جهت دسترسی به نمای ساختمان باشیم تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه، بهترین نتیجه را حاصل کنیم .

برای دسترسی به نمای ساختمان میتوان از بالابر، داربست و طناب استفاده کرد . در انتخاب مناسب ترین شیوه جهت شستشوی نمای ساختمان درشرق تهران، در نظر داشته باشید که باتوجه به ایمنی بالا و آزادی بی مثالی که استفاده از روش کار در ارتفاع به کمک طناب داراست، نماروز استفاده از طناب را به شما توصیه میکند . در صورتی که موردی در ساختمان وجود داشته باشد که مانع شست و شوی نمای ساختمان در شرق تهران به کمک طناب شود (مانند پیشانی ساختمان) استفاده از راه های دیگر کارگشاست . در صورتی که از دیگر شیوه های اجرا برای شستشوی نمای ساختمان استفاده می کنید باید دقت فوق العاده ای در تامین ایمنی مجری کار داشته باشید .

هزینه و مدت زمان اجرای پروژه نیز به طور مستقیم به شیوه ی اجرای کار بستگی دارد، هر دو این معیارها در شیوه ی استفاده از طناب در حالت بهینه قرار می گیرند .

دقت کنید که برای انتخاب شست شوی نمای ساختمان در شرق تهران به کمک طناب باید حتما شرایط ساختمان را جهت نصب طناب حمایت و طناب اصلی از پشت بام فراهم آورید . برای نصب وسایل میتوان از پایه های موتور و گیره گاورنر آسانسور، ستون های ساختمان یا هواساز ها جهت گرفتن کارگاه استفاده کرد .

 

شستشوی نمای ساختمان در شرق تهران با دستگاه واترجت

شستشوی نمای ساختمان در شرق تهران با استفاده ازدستگاه واترجت انجام میپذیرد. دستگاه واترجت دستگاهی است که آب را با فشاری بین 150 تا 350 بار به سطح مورد نظر می پاشد و موجبات تمیز شدن سطح را فراهم می کند . این دستگاه در مدل های تک فاز، سه فاز و دیزلی موجود می باشد .

 

شستشوی نمای کامپوزیت ساختمان با آلودگی ضعیف

برای شستشوی نمای کامپوزیت ساختمان با آلودگی ضعیف، با استفاده از روش دستی و ابر و طی، اقدام به شستشوی نمای ساختمان میکنیم . برای نمای کامپوزیت با آلودگی ضعیف، گاها استفاده از آب به تنهایی کفایت میکند  و در صورت نیاز میتوان از مواد شوینده جهت افزایش تمیزی سطح استفاده کرد .

 

شستشوی نمای کامپوزیت ساختمان با آلودگی شدید

برای نماشویی و شستشوی نمای کامپوزیت ساختمان با آلودگی شدید، ابتدا لایه های خاک با دستگاه واترجت تمیز می شوند و در مرحله بعدی با روش دستی و از بین بردن لکه های آب واترجت و گل و لای باقی مانده بر روی نما، کیفیت نهایی کار به حد مطلوب می رسد .

در صورتی که پس از اجرای این دو مرحله همچنان رسوبی بر روی نمای ساختمان باقی مانده باشد، باید با توجه به رسوب به جا مانده بر روی نما، به استفاده از مواد قلیایی اقدام نمود .

 

 عوامل موثر بر قیمت شستشوی نما

 عوامل موثر بر قیمت اجرای کار به شرح زیر است :

  • میزان آلودگی سطح
  • شیوه ی دسترسی به نمای ساختمان
  • پیچیدگی های معماری نمای ساختمان
  • استفاده یا عدم استفاده از مواد شوینده
  • به کارگیری مواد نانو بعد از اتمام عملیات شستشو نمای ساختمان
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :