10 / 10
از 1 کاربر

شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران

شستشوی نمای ساختمان درغرب تهران

شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران

انتخاب مناسب ترین راه برای شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران، اولین نکته ای ست که در ابتدای کار باید به آن توجه کرد . جهت انتخاب مناسب ترین راه جهت شستشوی نمای ساختمان، ابتدا باید ساختمان مورد نظر را از لحاظ شرایط اجرایی کار بررسی کرد و سپس با توجه به داده های موجود بهترین راه را انتخاب نمود . برای تحقق این امر ما به شما توصیه میکنیم تا با تماس با مشاوران نماروز از خدمات مشاوره در محل پروژه ی خود بهره مند شوید و بعد از حاصل شدن راهنمایی های مناسب اقدام به شستشوی نمای ساختمان خود بفرمایید .

از عوامل مهم و موثر در شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران، که به عنوان اولین داده ی نما به آن توجه میشود، جنس مصالح به کار رفته در نمای ساختمان است . مصالح به کار رفته در نمای ساختمان ، بسته به جنس دارای عکس العمل های متفاوتی در برابر آلودگی هستند، برای مثال عمر مفید شستشوی نمای ساختمانی با جنس کامپوزیت شش ماه است که این عدد در ساختمان هایی با جنس مثلا آجر کاملا متفاوت است یعنی در ساختمان های با نمای کامپوزیت، ما پس از شش ماه الی دوازده ماه باید دوباره عملیات شستشوی نمای ساختمان را تجدید کنیم در صورتی که این عدد برای آجر می تواند تا 24 ماه ادامه پیدا کند . این بازه عمر مفید همچنین میتواند نسبت به محل قرارگیری ساختمان و میزان آلودگی های محیطی متفاوت باشد .

در محل هایی با آلودگی بالا، بازه ی زمانی مناسب جهت شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران دچار تغییر میشود و باید در بازه های زمانی کمتری اقدام به شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران بنماییم .

در نظر داشته باشید در صورت انباشته شدن آلودگی به روی سطح نمای ساختمان، مدت زمان اجرای عملیات شستشوی نمای ساختمان بیشتر خواهد شد . در ساختمان هایی که مدت طولانی از آخرین نماشویی آنها میگذرد، استفاده از آب به تنهایی کافی نیست و بایستی از مواد شوینده به عنوان کمکی برای بهتر شسته شدن نمای ساختمان و ایجاد نتیجه مطلوب استفاده کرد .

 

شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران با استفاده از طناب

پس از تشخیص میزان آلودگی ساختمان باید با استفاده از بهترین و به صرفه ترین روش و در کمترین زمان ممکن اقدام به شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران بنماییم .

در هنگام انتخاب بهترین شیوه جهت شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران مواردی مانند، ایمنی مجریان کار، میزان دسترسی مناسب به نما و هزینه های اجرا دارای اهمیت بالایی هستند . استفاه از شیوه کار با طناب مناسب ترین و به صرفه ترین راه برای دسترسی به نمای ساختمان و انجام اقدامات لازم جهت شستشو ست .

در صورتی که استفاده از شیوه کار با طناب ممکن نباشد، میتوان از روش هایی مانند بالابر، کلایمر و داربست استفاده کرد . دقت کنید که برای انتخاب شست و شوی نمای ساختمان در غرب تهران به کمک طناب باید حتما شرایط ساختمان را جهت نصب طناب حمایت و طناب اصلی از پشت بام فراهم آورید . برای نصب وسایل میتوان از پایه های موتور و گیره گاورنر آسانسور، ستون های ساختمان یا هواساز ها جهت گرفتن کارگاه استفاده کرد .

 

شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران با استفاده از دستگاه واترجت

دستگاه واترجت، دستگاهی است که با استفاده از آن میتوان آب را با فشار بالا به روی سطح مورد نظر اسپری کرد و بدین ترتیب اقدام به شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران میسر خواهد شد . دستگاه هایی که در کارواش ها جهت شستشوی ماشین ها استفاده میشود، انواعی از واترجت هستند با این تفاوت که واترجت های به کار رفته در شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران، دارای قدرت و فشار بالاتری هستند و با استفاده از آنها میتوان به بهترین کیفیت ممکن دست یافت .

 

شستشوی شیشه و کامپوزیت نمای ساختمان در غرب تهران با آلودگی شدید

جهت  نماشویی و شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران  با آلودگی شدید، ابتدا لایه های خاک با دستگاه واترجت تمیز می شوند و در مرحله بعدی با روش دستی و از بین بردن لکه های آب واترجت و گل و لای باقی مانده بر روی نما، کیفیت نهایی کار به حد مطلوب می رسد .

در صورتی که پس از اجرای این دو مرحله همچنان رسوبی بر روی نمای ساختمان باقی مانده باشد، باید با توجه به رسوب به جا مانده بر روی نما، به استفاده از مواد قلیایی اقدام نمود .

 

شستشوی شیشه و کامپوزیت نمای ساختمان در غرب تهران  با آلودگی ضعیف

برای شست و شوی نمای کامپوزیت ساختمان با آلودگی ضعیف، با استفاده از روش دستی و ابر و طی، اقدام به شستشوی نمای ساختمان میکنیم . برای نمای کامپوزیت با آلودگی ضعیف، گاها استفاده از آب به تنهایی کفایت میکند  و در صورت نیاز میتوان از مواد شوینده جهت افزایش تمیزی سطح استفاده کرد .

 

عوامل موثر بر قیمت شست و شوی نما در غرب تهران

 عوامل موثر بر قیمت اجرای کار به شرح زیر است :

  • میزان آلودگی سطح
  • شیوه ی دسترسی به نمای ساختمان
  • پیچیدگی های معماری نمای ساختمان
  • استفاده یا عدم استفاده از مواد شوینده

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :